Zgłoś gminę

Poza tradycyjnym zestawem ulotek i plakatów w pakiecie kampanii zawarliśmy:

Certyfikat włączenia się w koalicję gmin na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa

Dokument potwierdza włączenie się do grupy samorządów, które postanowiły wyjść naprzeciw problemom nasilającym się w czasie epidemii. Certyfikat jest świadectwem, że nawet w tak trudnych warunkach można i trzeba stawiać na profilaktykę i przeciwdziałanie problemom alkoholowym! Warto się nim pochwalić w urzędzie lub na stronie internetowej.

broszura_okladka_prawda-o-alkoholu-co-powinienes-wiedziec_DRUK

Broszury „Prawda o alkoholu. Co powinieneś wiedzieć”

Publikacja to kompendium wiedzy na temat alkoholu, jego działania na organizm oraz uzależnień. Prosty język i przyjazna forma pozwolą mieszkańcom sprawdzić, czy ich picie jest bezpieczne, oraz znaleźć wsparcie dla osób z problemem alkoholowym. W publikacji wyjaśniamy, czym jest płodowy zespół alkoholowy, obalamy mity na temat picia w czasie pandemii oraz uświadamiamy zagrożenia.

Większe zamówienia to większe korzyści!

Przyślij większe zamówienie! Odbierz atrakcyjne nagrody i uzupełnij zapasy materiałów.

alkomatProfesjonalny kalibrowany alkomat

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 10 tys. zł netto, otrzyma w prezencie alkomat. To przydatne narzędzie w pracy profilaktycznej, które może być wykorzystywane przy różnych okazjach.

Alkomat wyposażony jest w elektrochemiczny sensor o wysokiej dokładności i trwałości. Czas poboru próbki to jedynie 3–4 sekundy! W komplecie 5 ustników.

GMINNA-KOMISJA-Podrecznik-okladka-4+0„Gminna Komisja” – wygodny pakiet szkoleniowy

Każdy samorząd, który zamówi materiały Krakowskiej Akademii Profilaktyki za więcej niż 5 tys. zł, otrzyma sprawdzone szkolenie dla członków Gminnych Komisji – bez konieczności wychodzenia z domu!

statuetka-2023Prestiżowa, personalizowana statuetka „Gmina zasłużona dla profilaktyki”

Samorząd, który przystąpi do wszystkich trzech kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem „zasłużony dla profilaktyki”.

 

Na specjalne życzenie samorządów wciąż przyjmujemy zgłoszenia. Kampanie są dostępne do wyczerpania zapasów materiałów.

Warto postawić na sprawdzone rozwiązania i zaangażować się w kampanię, która przynosi mieszkańcom realne korzyści. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu 2 dni od nadesłania zgłoszenia.

Warto pamiętać, że w tym roku gminy aż pięciokrotnie otrzymują pieniądze na działalność profilaktyczną (trzy raty „korkowego” i dwie raty „małpkowego”). Środki warto wykorzystać na działania edukacyjne wynikające z art. 41ust. 1 pkt 3 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Cena podstawowego pakietu kampanii „O depresji w pandemii” to 5000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu 2 dni od nadesłania zgłoszenia.

 

Krakowska Akademia Profilaktyki

jest liderem rynku materiałów profilaktycznych.
Od lat współpracujemy z samorządami w całej Polsce.

Krakowska Akademia Profilaktyki

to jedyna firma na rynku wydawnictw profilaktycznych,
z której usług korzystała PARPA.

Zobacz szczegóły naszej współpracy!

Krakowska Akademia Profilaktyki

na zlecenie KBPN realizowała kampanię edukacyjną dotyczącą tzw. nowych uzależnień.

Poznaj szczegóły kampanii!

Krakowska Akademia Profilaktyki

przygotowała dla MRPiPS zestaw materiałów poświęconych przemocy w rodzinie.

Dowiedz się więcej!

Nasze strony